Trucks And Trailers oyunu, bir tır sürme oyunudur. Bu oyun içerisinde seçmiş olduğunuz tır ile belirli firmalardan görevler alarak, görevini üstlendiğiniz dorseleri istenilen şehire götürmeniz istenmektedir. Yol boyunca birçok engelle karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür. Bunların başında, fazla hız yapmanız durumunda peşinize düşen polislerdir. Polislerin yanı sıra yol boyunca kaza yapabilmenizde oldukça mümkündür. Çünkü tırınızın dorsesi oldukça ağır olduğundan dolayı, aracın manevrası yapabilmesi de güç bir hale gelmektedir. Yapacağınız manevra esnasında dorsenizi düşürebilmenizde mümkündür. Görevi aldığınız andan itibaren en az hasar ile götürmeniz durumunda, o işten daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha kaliteli tırlar alarak, yeni görevlere yelken açabilirsiniz.

 

Normal otoban ve şehir içi yollarında süreceğiniz tırınız ile sürüş deneyiminizi arttırabileceğiniz gibi merak edilen tır içi görüntülerini de elde edebilirsiniz. Tırınızı birçok açıdan kullanabilmeniz, oyun içerisinde mümkün bir hale getirilmiştir. Özellikle araç içi kamerası ile oldukça farklı ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatan bu oyun, bünyesinde barındırdığı birçok özellik ile, tırı en keyifli bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Yağmur yağdığında araç içerisinden sileceklerinizi çalıştırabilir ve aynı zamanda sağa veya sola dönüşlerde gerekli sinyalleri verebilmeniz mümkün bir durumdadır. Bunun yanı sıra aracınızı park ettiğinizde dörtlülerinizi yakabilir veya araç içerisindeki radyo sayesinde yol boyunca müzikler dinleyerek, yükünüzü istenilen yere götürebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra yollarda benzininiz de tükenmektedir. Bunun için ayrı bir görsel sunan Software, oyun içerisinde hem hız, hem de benzin simgesini koymayı unutmamış bir vaziyettedir. Benzininiz bitmek üzere iken, sizlere en yakın benzin istasyonuna uğrayarak araç deponuzu fulleyebilir ve yola bu şekilde devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yol esnasında kontrollerini sağladığınız sürücünün uykusu gelebilmekte ve bu sayede kaza riski oldukça fazlalaşmaktadır. Bu nedenden dolayı en yakın istasyonların birisinde, saat ayarlaması yaparak, sürücüyü biraz dinlendirebilir ve tekrardan yola koyulabilirsiniz. İnsanlara bu anlamda en iyi tır sürüş deneyimini yaşatan Trucks And Trailers oyunu, dünya üzerinde en fazla indirilen ve aktif bir şekilde oynanan tır oyunlarının başında yer almaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir