Süper Kahraman Mario Oyunu

Super Mario Forever, atari oyunlarının en eskisi ve aynı zamanda en fazla oynanmakta olan oyunların başında gelmektedir. Hatta Super Mario oyunu için birçok sinema filmi de bulunmaktadır. Bu kadar geniş oyuncu kitlesine sahip olan Super Mario, günümüzde bile çocukların en sevdiği oyunlar arasında yer almaktadır. 5-9 yaş arasına sahip çocukların oldukça sevdiği oyun olan Super Mario, aynı zamanda yaşça oldukça büyük insanlar tarafından da oynanmaya devam edilmektedir. Eski yıllarına dönmek isteyen, ruhu çocuk birçok insan, Super Mario oyununu tekrar tekrar oynayarak, zevk almaya çalışmaktadır. Super Mario serisinin en yeni oyunlarından birisi olan Super Mario 3 Forever, Nintendo firması tarafından piyasaya sürülmüş ve bu oyun oldukça büyük kitlelere ulaşarak, yine oyun kategorisinde zirveye oynamaktadır. Super Mario 3 Forever serisinde bu kadar fazla talebin olmayacağını düşünen Nintendo firması, bu anlamda oldukça mutlu olduğu da gözlemlenmişti.

Eskilerden günümüze dek en eski ve en kaliteli oyun serilerinden birisi olan Super Mario, yine eskilerden günümüze dek 13 milyonu aşkın kişi tarafından indirilerek, zevkle oynanmaya devam edilmektedir. Birçok oyunu zirve yarışında geride bırakarak adından sıkça söz ettiren Super Mario serilerinden Super Mario 3 Forever, birçok oyun sever tarafından coşkuyla karşılanmış ve günümüzde oynanılmaya devam edilen en iyi oyun kategorisindeki yerini almıştır.

Super Mario oyununun bu serisinde birbirinden farklı macera ve aksiyonlar bulunmaktadır. Ancak oyunun ana fikri halen aynı durumdadır. Mario’nun eşi kaçırılmaktadır ve Mario eşini kurtarabilmek için yüzlerce engeli aşması gerekmektedir.

Super Mario 3 Forever oyununda, eskiye nazaran bölümler daha da zorlaştırılmış bir vaziyettedir. 2008 yılında sevenleri ile buluşan Super Mario 3 Forever, 2008 yılından günümüze dek, halen binlerce indirme alarak, yayın hayatına devam eden şahane oyunlardan birisidir. Eğer Super Mario serilerini daha önce oynamadıysanız, mutlaka oynamanızı tavsiye etmekteyiz.

Super Mario 3 Forever, eski serilerine nazaran görüntü kalitesi daha da arttırılmış bir vaziyettedir. Yani eski atari sürümü olan grafiklerden kurtularak, harika bir görüntü kalitesi eşliğinde oyunu oynamaya devam edebileceksiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir