Spider-Man oyunu, yıllarca çocukların keyifle izlemiş olduğu örümcek adam çizgi filmlerinin oyuna dönüştürülmüş halidir. Bu oyun içerisinde örümcek adam, zorlu mücadelelerden geçerek, masum insanları kurtarmaya çalışmaktadır. Oyunun tam sürümünü indirmeden hemen öncesinde demo halini indirerek, kısaca nasıl bir oyun olduğunu anlayabilir, daha sonrasında dilerseniz tam sürümünü indirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Oldukça başarılı bir oyun ortaya çıkan Spider-Man 3 oyununda, bilgisayarınızın sistem gereksinimleri de biraz üst seviye olması gerekmektedir. Bu sayede hiçbir sıkıntı yaşamadan, örümcek adam oyununu doyasıya bir şekilde bilgisayarlarınızdan oynayabilme imkanına sahip olacaksınız. Spider-Man 3 oyunu Activision firması tarafından geliştirilen bir macera oyunudur. Bu oyunun çıkarılmasındaki başlıca sebepleri arasında, Spider-Man filminin oldukça beğenilmiş olması idi.

Bu film insanlar için oldukça etkileyici olması ile birlikte, oyunun yapımcısı olan Activision tarafından piyasaya sürülerek, insanların keyif alması için gerekli tüm işlemler, oyun içerisinde sevenleri ile buluşmaktadır. Ağ atarken oldukça gerçekçi bir hissiyat sunan Spider-Man oyunu, insanlara bu anlamda harika bir görsel ve işitsel deneyim sunmaktadır. Oyun içerisinde sizlere verilen görevleri yerine getirerek, birçok suçluyu etkisiz bir hale getirmeniz istenmektedir. Sizlerde bu şartlara uyarak, yapacağınız görevler esnasında oldukça keyif ve zevk alabilmeniz mümkün hale getirilmiştir. Oyuna ilk başlandığı esnada süper kahraman Spider-Man normal bir insan görünümü ile oyun severleri ile buluşmaktadır.

Daha sonrasında oyunun geçtiği şehirde örümceklerin istilasına uğrayarak bir enfeksiyon kapmakta ve örümcek adam rolüne bürünmektedir. Bu esnadan sonra zorlu görevler sizlere verilmekte ve bu görevleri en iyi şekilde yapmanız istenmektedir. Oyunda yer alan Spider-Man karakterini canlandırmakta olan isim, tıpkı filmlerde de olduğu gibi Peter Parker’dir. Daha sonraları örümcek adam kılığına giren Peter Parker, artık tanınamaz bir hale gelerek, örümcek adam şeklini almaktadır. Oyun severlere oldukça keyifli bir deneyim sunacak olan Spider-Man 3 oyununu hemen bilgisayarlarınıza indirerek, kurabilir ve ardından koskoca bir şehirde yer alan suçluları yakalamak için kolları sıvayabilirsiniz. Oyun içi grafikleri de üst seviyede olan Spider-Man 3 oyunu, bu anlamda da sizlere bir ilki yaşatacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir