Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Saints Row 4

sponsorlu bağlantılar
Saints Row 4
Saints Row 4


Saints Row 4

Saints Row artık oyun dünyasına adını yazdıran efsanelerden biri olmayı başardı. Sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren sistemi ile bizleri her seferinde çok daha gerçekçi ve harika bir aksiyona ortak etti. İşte bu efsanenin son hali karşınızda! Peki siz kendinizi göstermeye hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise bir an önce oyunumuzu indirin, karakterinizi seçin ve başlayın oyuna…

Saints Row 4 oyunumuzda sizler Amerika’nın başına gelecek olan büyük bir kargaşada kendinizi göstereceksiniz. Hem de öyle bir kargaşa ki ABD Başkanı şimdiye kadar hiç böylesine çaresiz ve amaçsız olmamıştı. Başlarına gelen bu belayı bir an önce savmak için ne yaptıysa başarılı olamadı! Dünyanın çığrından çıktığı ve çılgın bir güç tarafından amansızca yönetildiği bu günlerde büyük bir mücadeleye gireceksiniz.

Saints Row 4 oyunumuzda süper güçler ve garip bir silah cephaneliği kullanılarak yabancı derebeyi olarak nam salmış kişiyi önlemek için elinizden geleni yapacaksınız. Bir önceki oyunlarından biraz daha üst seviyelere çıkartmak isteyen ekip sayesinde sizler dünyayı kurtarmak için süper güçleri olan kahramanları yönlendirecek ve kendinizi göstereceksiniz.

Dünyayı kurtarmak için büyük bir mücadele vermeniz gereken oyunumuzda sizler süper güçlerinizi kullanın ve sonunda Amerika’nın kurtarıcısı siz olun! Amerikan (Fever) Dream ülkeleri olarak bilinen en lüks eyaletlerde savaşa katılın ve maceraya başlayın!


Saints Row 4 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1634 ve toplamda 4904 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1634
Toplam : 4904
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Saints Row artık oyun dünyasına adını yazdıran efsanelerden biri olmayı başardı. Sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren
Ziyaretçi oyu:
9 oy, 7/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
9 7/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme