Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Rescue 2013

sponsorlu bağlantılar
Rescue 2013
Rescue 2013


Rescue 2013

İtfaiyecilik zor meslektir. Herkesin kolaylıkla ve başarılı bir şekilde yerine getirebileceği basit bir meslek değildir. Bu meslekte tek bir amaç vardır hızlı ol ve insanlara en iyi şekilde yardım et. Rescue 2013 ile bir itfaiye şefinin yaşadıklarını yaşayacak bir yandan kendinizi denerken bir yandan da sınırlarınızı zorlayacaksınız.
 
Tehlikenin nerede ve ne zaman karşımıza çıkacağı belli değildir. Bu yüzden her zaman formda ve dikkatli olmak gerekir. İtfaiyecilik mesleğinde de bu bir numaralı kuraldır. Bazen ölü ve yaralı sayısının çok fazla olduğu bir tren kazası alanına gideceksiniz bazen de mahsur kalan hayvanları kurtaracaksınız. Göreviniz ne olursa olsun dikkatli olmalısınız.
 
Bir tren kazasından yaralıları kurtarırken yeni patlamalar meydana gelebilir ya da mahsur kalan insanların ağır yaraları vardır o yüzden hızlı davranmalısınız.
 
Görev hiçbir zaman bitmez. İtfaiye aracınızı bakım için getirdiğiniz zamanlarda bir yandan da kendinizi güçlendirmelisiniz. Dinlenmeli ve çeşitli sporlar ile formda olmalısınız. Yapacağınız sporlar ile becerileriniz artarken bir yandan da aldığınız puanlar artıyor.
 
Oyun hem kurgu olarak hem de görseller olarak heyecanımızı üst nokta da tutmayı başarıyor. Gece ve gündüz geçişleri, farklı hava koşulları ve birbirinden farklı görevler oyun sırasında sıkılmanızı engelliyor. Belirli rütbelere geldikten sonra flo sahibi olup flonuzu geliştirebilirsiniz.
 
Tehlike anlarında hızlı düşünebiliyor ve çevik bir şekilde davranıyorsanız Rescue 2013 oyunumuz tam size göre.

Rescue 2013 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1111 ve toplamda 15883 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1111
Toplam : 15883
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.İtfaiyecilik zor meslektir. Herkesin kolaylıkla ve başarılı bir şekilde yerine getirebileceği basit bir meslek değildir. Bu meslekte tek bi
Ziyaretçi oyu:
36 oy, 8/10
Üye oyu:
1 oy, 10/10
36 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme