Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Project Zomboid

sponsorlu bağlantılar
Project Zomboid
Project Zomboid


Project Zomboid

Zombilerle dolu bir şehir, zorlu görevler ve size kendine hayran bırakacak eşsiz bir mücadele ile gelen oyunumuzda kendinizi gösteremek için hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise o  zaman hemen Project Zomboid oyunumuzu indirin ve kendinizigösterin!

Project Zomboid oyunumuzda sizleri son derece farklıbir yapı bekliyor olacak. Açık uçlu olarak hazırlanmış sistemi ile sizleri kendine hayran bırakacak olan oyunumuzda eşsiz bir zombi hikayesi ile baş başa kalacağınız ve hayatta kalmak için mücadele vereceksiniz.

Biliyorsunuz son zamanlarda çok fazla zombie oyunu hazırlandı. Özellikle dizilerde ve filmlerde olan zombie patlamaları oyunlara da yansıdı. Peki ama diğer oyunlardan farkı nedir derseniz hemen başlayalım. Öncelikle hiçbir yapımda yaşamadığınız kadar gerçekçi bir sistem sizleri bekliyor olacak.

Muldraugh ve West Point şehirlerinde , sağ kalanları kurtarmaya çalışacaksınız ve verilecek olan görevleri bir bir yerine getirmek için uğraşacaksınız.

Sanal bir zombi hayatta kalma oyunu olan Project Zomboid ile görme sistemi ve gerçek zamanlı ışık, ses ve görüş mekaniği sisteminde isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte mücadele edebileceksiniz. Kendinizi hem keşife hem de öldürmenin hırsına bırakmanız gereken bu oyunda asla ama korkuya yer vermemelisiniz.

Çok fazla kan akacak olan bu oyunda kendinizi gösteremeye hazırlanın!


Project Zomboid Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1503 ve toplamda 5732 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1503
Toplam : 5732
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Zombilerle dolu bir şehir, zorlu görevler ve size kendine hayran bırakacak eşsiz bir mücadele ile gelen oyunumuzda kendinizi göst
Ziyaretçi oyu:
2 oy, 10/10
Üye oyu:
1 oy, 10/10
2 10/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme