Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Police Supercars Racing

sponsorlu bağlantılar
Police Supercars Racing
Police Supercars Racing


Police Supercars Racing

Sun City şehri huzurlu ve sakin bir yerdir. Bütün elit insanlar burada yaşamaktadır ve neredeyse bu şehirde suç denen en ufak birşey bile yoktur. Bütün insanların rahatça yaşadığı bu şehirde ne işsizlik vardır ne de sokakta yaşayan insanlar. Kısacası cennet gibi bir mekan... Ama herşey böyle gitmez tabi ki!

Police Supercars Racing oyunumuzda bu şehri kıskanan ve buraya kaos ortamı getirmek isteyen acımasız bir gangester grubuna karşı savaşacağınız oyunumuzda siz bir polis olacaksınız ve bu adamlara karşı gerçek bir mücadele içine gireceksiniz. Silahınızı ve aracınızı alarak gerçek bir deneyime ortak olacaksınız.

Police Supercars Racing oyunumuz sizlere yüksek motor gücünde araçlar verecek onlarla birlikte bu mafya adamlarına karşı savaşacaksınız...


Police Supercars Racing Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1279 ve toplamda 16151 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1279
Toplam : 16151
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Sun City şehri huzurlu ve sakin bir yerdir. Bütün elit insanlar burada yaşamaktadır ve neredeyse bu şehirde suç denen en ufak
Ziyaretçi oyu:
29 oy, 7/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
29 7/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme