Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Narco Terror

sponsorlu bağlantılar
Narco Terror
Narco Terror


Narco Terror

Gençleri zehirleyen ve acımasız bir dünyada onları yok etmek için uğraşan uyuşturucu tacirlere karşı savaşacaksınız. Adalet ve acıma duygusu olmayan, sadece para peşinde koşan ve ülkenin varlığını da tehlikeye atan teröristlere karşı vereceğiniz harika bir deneyim ile kendinizi kanıtlayacaksınız. Bir anda adalet duygusunun ortadan kalktığı bu zorlu günlerde dünyamızda el bombaları sokaklarda ise çok sıradan bir şey gibi kullanılan esrarları yok etmek artık sizin göreviniz olacak.

Sizlere verilecek olan harika silahları kullanarak kendinizi gösterecek, bu çete üyeleri ile çatışmaya girecek ve ölümüne bir mücadelede onları yok etme pahasına gerekirse kendi canınızı ortaya koyacaksınız.

Çeşitli görevleri ve zaman zaman aşırıya kaçan arcade tetikçi görevleri ile karşınıza çıkacak olan bu yapımda sizler özel eğitilmiş bir asker grubunu yönetmeye çalışacak, kendinizi gösterecek ve aksiyon dolu eylemleri ile baş başa kalacaksınız. Multiplayer (çevrimiçi / çevrimdışı) giriş sistemleri ile hayatta kalmaya çalışacak ve zaman bir adım önde olmaya çalışacaksınız.

Gelişmiş teknolojiye sahip silahlarınızı özelleştirebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz Narco Terror yapımında 80'li yıllarda geçecek, heyecan verici bir patlamalar ve kazalardan bile sağ kurtulup hayatta kalma mücadelesi vermeye çalışacaksınız. 12 zorlu görevin hepsini başarı ile tamamlamaya çalışacak ve bütün dünyayı bu uyuşturucu tacirlerinden kurtaracaksınız.


Narco Terror Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 935 ve toplamda 4244 defa indirilmiştir.
Bu ay: 935
Toplam : 4244
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Gençleri zehirleyen ve acımasız bir dünyada onları yok etmek için uğraşan uyuşturucu tacirlere karşı savaşacaksınız.
Ziyaretçi oyu:
4 oy, 8/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
4 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme