Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Minecraft

sponsorlu bağlantılar
Minecraft
Minecraft


Minecraft

Nefes kesen 3D grafiklerin oyunlarda büyük bir yere sahip olduğu şu günlerde karşımıza çıkan Minecraft sahip olduğu grafikler ile bütün oyun sistemlerinden ayrılmayı başarıyor. Tamamen kare blok sistemleri ile hazırlanmış ve piksel görüntüler ile karşımızda yer alan Minecraft oyunumuz bizlere kendi hayatımızı oluşturma imkanı sunuyor.
 
Tamamen sıfırdan başladığımız oyunumuzda rastgele bir bölgeye yerleşerek mücadeleye başlıyoruz. Sizin yaratıcılığınız ile ilerleyecek olan oyunumuzda unutmamanız gereken bir şey var ki o da karşınıza çıkan her küp kırılabilir ve kırılabilen her küpte hayatta kalmanıza yardımcı olacak olan bir malzeme olarak kullanılabilir.
 
Minecraft oyunumuzun en farklı özelliği ise haritanın siz ilerledikçe genişliyor olması ve her seferinde farklı bir harita düzenliyor olması. Dolayısı ile kullanacağınız haritalar tamamen size ait olacak.
 
Oyunumuzda karşınızda üç farklı oyun sistemi yer alıyor olacak; Survival yani hayatta kalma, Creative yani yaratıcı ve son olarak da Hardcore yani zorlayıcı. Gelelim bu oyun modlarında bizleri nelerin beklediğine?
 
Survival ya da hayatta kalma oyun modunda adından da anlayacağınız gibi bizleri hayatta kalma mücadelesi, bekliyor olacak. Büyük bir ölüm kalım mücadelesinin içinde kendimizi bulacağımız bu yapıda oldukça dikkatli olmalı ve yapacağımız bütün sistemleri en planlı şekilde oluşturmalıyız.
 
Creative ya da yaratıcı modunda ise hayal gücünüzü zorlayacağınız bir dünya sizleri karşılayacak. Bu moda istediğiniz yapıları yapabilirsiniz. İsterseniz büyük bir şato inşa edebileceğiniz gibi isterseniz de bir otel inşa edebilirsiniz. Bu seçenekte sizlerin karşısında tek bir sınır olacak o da hayal gücünüz.
 
Ve son oyun modu olan Hardcore ya da zorlayıcı olarak ifade edebileceğimiz bu seçenekte sizleri gerçekten zorlu bir mücadele bekliyor olacak. Kimi zaman ölümcül yaratıklara karşı büyük bir mücadele vereceksiniz, kimi zaman da tek bir derdimiz olacak o da yemek bulmak ki bu oyun seçeneğinde sıradan bir işlem olan yemek bulmak bile bizleri bir hayli zorlayacak.
 
Minecraft ilk bakıldığında oldukça basit bir sistem gibi görünüyor olsa da aslında bütün kontrol seçenekleri ve oyun içi sistemleri düşünülerek hazırlanmış oldukça eğlenceli bir yapım.

Minecraft Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 10485 ve toplamda 22870 defa indirilmiştir.
Bu ay: 10485
Toplam : 22870
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Nefes kesen 3D grafiklerin oyunlarda büyük bir yere sahip olduğu şu günlerde karşımıza çıkan Minecraft sahip olduğu gr
Ziyaretçi oyu:
34 oy, 8/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
34 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme