Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 METAL SLUG 3

sponsorlu bağlantılar
METAL SLUG 3
METAL SLUG 3


METAL SLUG 3

Metal Slug oyunumuzda sizler kocaman bir efsaneyi kaldığı yerden devam ettireceksiniz. Görsellerde çok fazla bir iyileştirme yapılmış olmasa da hikayesi ile bizleri büyük bir macera içinde bekleyecek. Görsellikten daha çok bizleri eğlenceli bir hikaye içine çekmeyi planlayan oyunumuz bunda başarılı da olmuş olacak.

SNK olarak kod adı takılmış olan bir şehirde birbirinden fantastik canavarları öldürmek için elinizden geleni yapacağınız yapımımızda sembolik 2D çalıştırma sistemi ile gelecek temalı bir hikayede olacaksınız. Metal Slug 3 hikayesi ile daha da zorlaşan sistemlerinde sizleri deneyecek olan oyunumuzda sizler silahlarınızı elinize alacaksınız ve gerçekçi bir eylem planı geliştirerek canavarları öldürmeye çalışacaksınız.

Farklı modları ve sistemleri ile Metal Slug 3 Arcade mode ( ana misyon ) sistemi ile çok büyük bir macera içinde sizleri deneyecek diyebiliriz.  Oyunumuzda aslında sizler başından itibaren arcade sürümünü oynayabilme şansına sahip olacaksınız ama birden bire o kadar zorlu bir sisteme girmek yerine heyecan verici yeni alanları keşfetmek için birden fazla göreve atılmanızı tavsiye ederiz.

Metal Slug 3 oyunumuzda sizler 5 büyük zorlu aşamaları keşfetmek için cesaretinizi kullanacaksınız. Bunun için hazır mısınız?


METAL SLUG 3 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 2026 ve toplamda 5783 defa indirilmiştir.
Bu ay: 2026
Toplam : 5783
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Metal Slug oyunumuzda sizler kocaman bir efsaneyi kaldığı yerden devam ettireceksiniz. Görsellerde çok fazla bir iyileştirme yapıl
Ziyaretçi oyu:
4 oy, 9/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
4 9/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme