Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Metal Gear Rising: Revengeance

sponsorlu bağlantılar
Metal Gear Rising: Revengeance
Metal Gear Rising: Revengeance


Metal Gear Rising: Revengeance

Revengeance hikayesi ile tamamen yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkan oyunumuz bu sefer çok daha farklı bir sistemde sizleri bekliyor olacak. Bu oyunda hepsi bir arada yeni eylem deneyimi ile heyecan verici hikayelere ortak olacaksınız ve bir an bile kendinizi boşta hissetmeyeceksiniz!

Metal Gear Rising: Revengeance oyunumuzda sizler yeni topraklarında olan savaşların artık çok daha acımasız ve büyük halini göreceksiniz. Farklı bir şekilde sizlerle buluşacak olan bu yapımda Kojima Productions ve PlatinumGames tarafından hazırlanmış ustalık eseri sizlerle oluyor.

Metal Gear Rising: Revengeance oyunumuzda intikamcı bir yol planı içinde olacaksınız. Her şeyden şüphelenmezni gerekecek. Kendinizi göstermeye çalışacağınız yapımda robot askerlerin yönetimini sizlere verilecek. Baş başa bırakacak olan bu oyunda her zaman büyük bir sistem içinde olacak ve geliştirilmiş bir şekilde görevlerinizi tamamlayacaksınız. Hem Xbox 360 ® ve PlayStation ile ilgili büyük bir başarı sağlamış olan Metal Gear Rising: Revengeance oyunumuzda güzel, farklı HD ortamında şimdi de pc oyuncuları sistemi sizlerle olacak.

Blade Wolf, Jetstream ve VR Missions , Raiden için tüm özelleştirilmiş vücut yükseltmeleri sizleri bekleyen oyunda önceki yapımlara ek olarak gelen bu oyunda dahili Beyaz Zırh , Inferno Armor , Komando Zırh , Raiden en MGS4 beden ve giderek popüler Cyborg özellikleri ile sizlerin elinde olacak.

Cutscenes seçeneği ile Ana Menü eklenen oyunumuzda her türlü cut scenesi oynayabileceksiniz. Codec bileşenleri seçeneği olan oyunumuzda asla sorun yaşamayacaksınız.


Metal Gear Rising: Revengeance Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1440 ve toplamda 6262 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1440
Toplam : 6262
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Revengeance hikayesi ile tamamen yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkan oyunumuz bu sefer çok daha farklı bir sistemde sizleri
Ziyaretçi oyu:
4 oy, 9/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
4 9/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme