Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 LEGO Harry Potter: Years 5-7

sponsorlu bağlantılar
LEGO Harry Potter: Years 5-7
LEGO Harry Potter: Years 5-7


LEGO Harry Potter: Years 5-7

Lego'nun en çok sevilen oyunlara yeniden yorum getirmesine alıştık hatta sevdik bile. En çok indirilen oyunlardan biri olan Harry Potter serisinide unutmayan Lego size harika bir deneyim sunuyor. Küçük olmasına rağmen korkusuz ve güçlü bir kahraman olan Harry ile aksiyon ve heyecan dolu maceralara atılacaksınız.

"Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı",  "Harry Potter ve Melez Prens" ve "Harry Potter ve Ölüm Yadigarları '' oyununun hepsini birden tek bir senaryoda birleştirmeyi başarmış olan LEGO Harry Potter: Years 5-7, filmlerinin ve oyunlarınının senaryosunu birebir takip edecektir.  Yine tek bir düşmanınız olacak o da acımasız Volan de Mort...

Büyü dünyasının derslerini, en tehlikeli büyülerini, değnek kullanmayı ve modern sihirbaz hayatının diğer zevkleri ile düello savaşları sizleri bekleniyor.


LEGO Harry Potter: Years 5-7 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1477 ve toplamda 8043 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1477
Toplam : 8043
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Lego'nun en çok sevilen oyunlara yeniden yorum getirmesine alıştık hatta sevdik bile. En çok indirilen oyunlardan biri olan Ha
Ziyaretçi oyu:
8 oy, 7/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
8 7/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme