Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikayesi

sponsorlu bağlantılar
Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikayesi
Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikayesi


Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikayesi

Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikâyesi sizlere şu ana kadar alışık olduğunuz ve duyduğunuz bütün hikâyeleri unutturacak.
 
Doğru sandığınız her şey yanlış çıkarsa doğruyu aramak için ne yaparsınız. Peki ya bütün bir hayatının yalanlar ve sırlar üzerine kurulu geçmiş ise bunu öğrendiğiniz zaman gerçeğin peşinden gider misiniz? Cevabınız evet ise Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikâyesi oyunumuz tam size göre. Ancak bu korku ve gerilim dolu mücadelede hayatta kalabilecek cesarete sahip misiniz?
 
Hikayemiz kocasına aşık bir kadınının kocasının kaybolması ile başlıyor. Çaresiz ve yaşlı kadın ya çok sevdiği kocasını arayacaktır ya da onu bekleyecektir. Çaresiz kadın kocasını aramaya başlar ve bütün hayatı bir anda değişir. Bulduğu bütün ipuçları bir anda yok olur, olmaması gereken olaylar olmaya başlar. Kocasını ararken korkunç sırlar ve yalanlar ortaya çıkar. Bütün ipuçlarının ise gittiği tek bir yer vardır; kendi içinde sırlar barındıran esrarengiz ve bir o kadar da tüyler ürpertici olan yetimhane.
 
Sizlerde yaşlı kadının kocasını bulmak için girdiği bu yetimhane de çeşitli bulmacaları çözerek ona yardımcı olacaksınız. Bazen çözdüğünüz bir bulmaca sizleri yeni bulmacalara götürürken bazen de farklı görevler ile sizleri karşı karşıya bırakacak.
 
Oyun içinde ana hikâyenin yanında küçük yan hikayeler mevcut ve oyunda yaşadığınız gerilime bir anlık bir mola verdiriyor.
 
Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikâyesi oyunumuz ile yalanların olduğu bu kasabaya siz de girmek ister misiniz?

Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikayesi Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 20597 ve toplamda 60944 defa indirilmiştir.
Bu ay: 20597
Toplam : 60944
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Kayıp Ruhlar: Oyuncak Evi Hikâyesi sizlere şu ana kadar alışık olduğunuz
Ziyaretçi oyu:
91 oy, 7/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
91 7/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme