Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 IGI 2: Covert Strike

sponsorlu bağlantılar
IGI 2: Covert Strike
IGI 2: Covert Strike


IGI 2: Covert Strike

Aksiyon ve heyecana hazır mısınız? Çünkü IGI 2: Covert Strike kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Oyunumuzda gizli görevler yapan kurnaz ve güçlü bir ajanı yönlendireceksiniz... John isimli bu ajanımız işine aşık, görevine sadık biri ve işini çok sevdiği için çok başarılı. Size verilecek gizli görevleri gözünüzü kırpmadan çoğu zaman canınızı tehlikeye atarak yapmaya çalışacaksınız. Oyunumuzun mekanları oldukça farklı mesela madenlerde, lab ortamlarında, hastanelerde, gizli üslerde, karla kaplı dağlarda ömrünüzü geçirmeye çalışacaksınız. Genelde oyuna gizlilik hakim olmuş bu yüzden uyanık olmakta fayda var. Genelde yalnız olacağınız oyunda bazı görevlerde güçlü silahlarla kalabalığa dalmak zorunda da kalacaksınız.


IGI 2: Covert Strike Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 4977 ve toplamda 23080 defa indirilmiştir.
Bu ay: 4977
Toplam : 23080
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Aksiyon ve heyecana hazır mısınız? Çünkü IGI 2: Covert Strike kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Oyunumuzda gizli gö
Ziyaretçi oyu:
18 oy, 7/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
18 7/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme