Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Hunting Unlimited 2010

sponsorlu bağlantılar
Hunting Unlimited 2010
Hunting Unlimited 2010


Hunting Unlimited 2010

Hunting Unlimited 2010 ile gerçek bir av keyfi yaşamaya ne dersiniz? Çünkü bu güzel oyun adında olduğu gibi sınır tanımayan bir avlanma oyunu olmuş. Oyun severlere gerçek bir av keyfi yaşatmak için oldukça gerçekçi grafiklerle hazırlanmış, benzer oyunlardan farklı özelliklere sahip çok kaliteli bir oyundur. Hunting Unlimited 2010  oyununda ilk olarak avlanmak istediğiniz silahı seçeceksiniz ve birkaç deneme atışı ile silahla aranızdaki uyumu ölçüyorsunuz. Silahınızı aldıktan sonra vahşi hayvanlarla dolu bir ormanda bulacaksınız kendinizi. Sessiz olmak birinci kural. Ses çıkardığınız an küçük hayvanlar sizden kaçar, vahşi olanlar ise saldırır. Siz onları avlamadan onlar sizi avlar yani... Tam anlamıyla bir av ve avcılık simulasyonu olan Hunting Unlimited 2010'u mutlaka denemelisiniz..


Hunting Unlimited 2010 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 30818 ve toplamda 205819 defa indirilmiştir.
Bu ay: 30818
Toplam : 205819
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Hunting Unlimited 2010 ile gerçek bir av keyfi yaşamaya ne dersiniz? Çünkü bu güzel oyun adında olduğu gibi sınır
Ziyaretçi oyu:
506 oy, 8/10
Üye oyu:
5 oy, 10/10
506 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme