Gta İstanbul City, Gta oyununun bir yama halidir. Bu oyunu oynarken, birbirinden farklı onlarca aksiyon yaşamanız oldukça doğaldır. Çünkü oyunun asıl amacı, aksiyon dolu bir oyun keyfi yaşatmaktır. Bu oyun içerisinde araba çalabilir, helikopter çalabilir, motor çalabilir veya bisiklet çalabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sokaklarda insanlar ile kavga edebilir ve onları öldürebilirsiniz. Bunları yapmanız durumunda, yüksek ihtimal ile peşinize polisler takılacaktır. Onları çaldığınız araba veya motor ile atlatarak, kurtulabilmek mümkün durumdadır. Tabi polisleri atlatırken ki heyecan, bu oyunu keyifli kılan en önemli maddedir. Birbirinden zevkli araçları kullanarak, oyunun keyfini doyasıya çıkartabilmeniz oldukça mümkün bir durumdadır. Bunların yanı sıra dilerseniz deniz araçlarını gasp ederek, boğazda tur atabilmeniz mümkün olacaktır.

GTA oyununun İstanbul yaması ile birlikte, Türkiye’de yer alan bazı otomobilleri kullanabilmenizde mümkün kılınmıştır. Bunların yanı sıra İstanbul Boğaz Köprüsü üzerinden geçebilir, rampalardan geçebilir veya boğazın üzerinden helikopter ile geçebilmeniz mümkün bir hale getirilmiştir. Tamda bu noktada, insanların beğenisini kazanan GTA İstanbul yaması, insanlara keyifli dakikalar yaşatmayı, kendisine ilke edinmiştir. Sizlerde insanlardan gasp edeceğiniz bu araçlar ile polislerden kaçabilir veya sadece keyif amaçlı İstanbul turu atabilirsiniz. Üstelik yazacağınız bazı şifreli kodlar ile özel silahların sahibi olabilir ve İstanbul sokaklarında insanlara ateş açabilirsiniz. Bu oyunu küçük yaştaki çocukların oynaması sakıncalı olarak gözükmektedir. Ancak ebeveynlerinin kontrolü altında, kurallara uyarak bir araba veya helikopter kullanma amaçlı bu oyun oynanabilir.

Sizlerde GTA oyunun İstanbul yamasını bilgisayarınıza indirerek, sayılan tüm bu özelliklere anında sahip olabilir ve macera dolu İstanbul sokaklarında, bu oyunun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Tüm bu sayılan özelliklerin yanı sıra gasp ettiğiniz bir aracı, araç tamirat bölümünde farklı bir renge boyatarak, polislerden kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede gasp ettiğiniz araba artık sizinmiş gibi görünecek ve böylelikle aracınızla rahat ve sakin bir şekilde İstanbul’da tur atabilirsiniz. Tüm bu sayılanlara hemen sahip olabilmek adına öncelikle GTA oyununu yüklemeli, ardından oyunun kurulu olduğu klasöre GTA’nın İstanbul yamasını kurmanız gerekecektir. Ardından oyunun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir