Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Football Manager 2014

sponsorlu bağlantılar
Football Manager 2014
Football Manager 2014


Football Manager 2014

Futbol oynamak önemlidir hatta keyiflidir. Tabii bunun bir da arka tarafı var yani madalyonun diğer yüzü ki bu bir futbol oyunundan daha fazla uğraş gerektiren, daha önemli bir sistem...


İşte aynı bizler gibi düşünenlerin en çok tercih ettiği yapımlardan biri olan Football Manager oyunumuz  yepyeni özellikleri, gelişmiş grafikleri ile bizlerin karşısında. Eylül ayının gelmesi ile ardı ardına çıkan büyük yapımlardan geride kalmadan hemen 2014 sürümünü bizlerle buluşturan Football Manager sayesinde sizler artık bütün dünyadaki en iyi takımların yönetimini alabilecek, kendinizi gösterecek ve farklı bir sistem ile baş başa olmanızı sağlayacak.


Football Manager 2014 oyunumuzda sizler artık kendi takımınızı sıfırdan kurma şansına sahip olacaksınız. Tabi birden dünyanın en büyük isimlerini alamayacaksınız. Önce liglerde kendinizi gösterecek, para toplayacak ve sonra büyük isimler ile anlaşmalar düzenleyeceksiniz. Takım yönetimi ve transfer sistemleri ile gerçek teknik direktörlerin geçtiği aşamaları sizler de yaşayacaksınız. Böylece yıldız takımı oluşturma şansınız olacak.

Geleceğin ya da şimdinin Fatih Terim’i olmak isteyenleri hemen en gerçekçi eğitimi ile baş başa bırakabilecek olan Football Manager 2014 aynı zamanda özel grafik motoruna da sahip. Bu sayede mimiklerden, hareketlere kadar her şey oyundan çok adeta bir film gibi olacak.

Eğer sizler de dünya liglerinde adınızı altın harfler ile yazdırabileceğinizi düşünüyorsanız hemen Football Manager 2014 oyunumuzu indirin ve kendinizi gösterin!

NOT: Oyunumuz 2013 Yılının Son Aylarında Bizlerle Buluşacak


Football Manager 2014 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1288 ve toplamda 8388 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1288
Toplam : 8388
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Futbol oynamak önemlidir hatta keyiflidir. Tabii bunun bir da arka tarafı var yani madalyonun diğer yüzü ki bu bir futbol oyununda
Ziyaretçi oyu:
6 oy, 10/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
6 10/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme