Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Fifa 13

sponsorlu bağlantılar
Fifa 13
Fifa 13


Fifa 13 (Futbol oyunu indir)

Rakibi hızlı çıktı, Fifa 13 ise suskunluğunu korudu. Bunun nedeni ne olabilir diye düşünürken herkes o malum günü bekledi ve oyunun yeni sürümünün çıkmasıyla bu suskunluğun sebebi belli oldu... Çünkü Fifa 13 kusursuz bir şekilde hazırlanmış...

Futbol oyunu dendiği zaman akla 2 oyun geliyor. Bunlardan ilki malumunuz bir ay kadar önce kendini sevenleri ile buluşturdu şimdi de sıra yepyeni özellikleri ile Fifa 13'de.

Rakip olarak sürekli birbirleri ile kıyas içinde olan Pes 2013 kendini bu sefer oldukça sıkı hazırlamış. Açık vermemek için herşeyi ince eleyip sık dokumuş. Harika oyun motoru, geliştirilmiş grafikler, kolay yönetim ve ligler ile sizi yine futbola doyuracak olan Fifa 13 oyunumuz için öncelikle yapmanız gereken Origin hesabına giderek bir üyelik oluşturmak olacak ve hemen ardından indirme işlemine başlayabileceksiniz. Arsenal, Juventus, Manchester City, AC Milan ve Borussia Dortmund gibi dünya devlerini bulabileceğiniz oyunumuzda gerçek futbolcularla kıyasıya bir mücadele içine gireceksiniz..


Fifa 13 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 33331 ve toplamda 189576 defa indirilmiştir.
Bu ay: 33331
Toplam : 189576
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Rakibi hızlı çıktı, Fifa 13 ise suskunluğunu korudu. Bunun nedeni ne olabilir diye düşünürken herkes o malum gün&u
Ziyaretçi oyu:
344 oy, 7/10
Üye oyu:
1 oy, 10/10
344 7/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme