Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Farming Simulator 2013

sponsorlu bağlantılar
Farming Simulator 2013
Farming Simulator 2013


Farming Simulator 2013 (Çiftlik oyunu indir)

Ve beklenen oyun sonunda karşımızda.... Farming Simulator yeni yıla bomba gibi girmemizi sağlayacak...

2013'ün yaklaşması ile teker teker yeni oyunlarını çıkaran ekiplere bir yenisi daha eklendi. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Farming Simulator yepyeni özellikleri ile geliyor. Farming Simulator 2013 oyunumuz yine sizlere en gerçekçi traktör ve diğer tarla araçlarını kullanma deneyimi yaşatacak.

Farming Simulator 2013 ile daha görsel ve gerçekçi bir anlatan ekip başarılı olmuşa benziyor. Çünkü sizde oynarken farkedeceksiniz ki hem görsel ögeler hem de ses efektleri gerçek ile fark edilemeyecek kadar benzer.

Farming Simulator 2013 sizlere yine bütün tarla ve bahçe işlerinde kullanılan araçları kullanma deneyimi sunacak. Önceki oyunda varolan ekipmanları geliştirerek ve yenileyerek karşımıza çıkan oyunumuzda istediğinizi kullanabilme hakkına sahip olacaksınız.

Farming Simulator 2013 ile kendi bağınızı bahçenizi ekip biçebilecek ve araçların hepsini kullanabileceksiniz...


Farming Simulator 2013 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 115052 ve toplamda 273982 defa indirilmiştir.
Bu ay: 115052
Toplam : 273982
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Ve beklenen oyun sonunda karşımızda.... Farming Simulator yeni yıla bomba gibi girmemizi sağlayacak... 2013'ün yaklaşması ile t
Ziyaretçi oyu:
904 oy, 8/10
Üye oyu:
3 oy, 10/10
904 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme