Counter Strike oyunu, savaş ve aksiyon anlamında en iyi oyunlar arasında gösterilmekte olan oyunların en başında gelmektedir. Yapımcısının Valve olduğu bu oyun, insanlara mükemmel derece bir savaş deneyimi sunarak, oldukça gerçekçi silahlar eşliğinde savaş vermenizi istemektedir. Teröristler ile polisler arasında geçen bu aksiyon dolu çatışmalar sonucunda, son kişi ölünceye kadar savaş devam etmektedir. Ardından her şey tekrardan başa dönmekte ve tekrardan savaşa dahil olmanız istenmektedir. Bu özelliklerin yer almış olduğu Counter Strike 1.5, oldukça eski bir oyun olmasına rağmen, günümüzde halen oynanılmakta olan savaş oyunlarının başında gelmektedir. İnsanlar tarafından bıkmadan oynanılan savaş oyunlarından birisi olan Counter Strike 1.5’i sizlerde bilgisayarlarınıza indirerek, aksiyon dolu maceraların arasına kendinizi atabilirsiniz.

Küçük çocuklar için herhangi bir bağımlılık yaratmayan bu oyun, kimi çocuklara göre de bağımlılık yaratabilmektedir. Ancak son derece keyifli bir oyun olan Counter Strike 1.5, oyun içi sunulan silah ve bombalar ile teröristlere veya polislere karşı savaş vermenizi sağlamaktadır. Binlerce kişi tarafından aktif bir şekilde oynanılan Counter Strike 1.5, birçok mekan yüklemesi olan oyunlardan birisidir. İstediğiniz bir mekanda oynayabileceğiniz bu oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın sistem gereksinimlerinin çokta iyi olmasına gerek yoktur. Grafik açısından kötünün iyisi olan Counter Strike 1.5, böyle olmasına rağmen en çok ilgi gören savaş oyunlarının başında gelmeye devam etmektedir.

Counter Strike 1.5, oyun içerisinde oldukça donanımlı silahları bünyesinde barındırarak, insanlara mükemmel bir savaş deneyimi sunmaktadır. Sniper isimli silah ile oldukça uzak mesafeden düşmanlarınızı yok edebileceğiniz gibi, aynı zamanda düşmanlarınızın önüne bombalar atarak da onları öldürebilme imkanına olanak sağlamaktadır. Tamamen online kişilerden oluşan bu oyun, insanlara tamda bu noktada keyif vermektedir. Oyun içerisindeki herkes canlı birer insandır. Yani karakterleri yönlendiren kişiler aslında birer insandır. Tabi isteğe göre karşınızdaki kişileri bot olacak şekilde ayarlayarak, kendi başınıza oynayabilmenizde mümkün bir hale getirilmiştir. Yani gerçek insanlara karşı değil, bilgisayarların otomatik olarak yönettiği oyunculara karşı oynayabilir ve savaş zevkinizi bu sayede doruklarda yaşayabilmeniz mümkün bir hale getirilmiştir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir