Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Airport Simulator 2014

sponsorlu bağlantılar
Airport Simulator 2014
Airport Simulator 2014


Airport Simulator 2014

Pilot olmanın inceliklerini sizlere gösterecek olan bu oyunda aslında gerçek bir simülasyon deneyimi içinde olacaksınız. Gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile artık göklerin efendisi siz olacaksınız.

Uzun zamandan bu yana simülasyon oyunları arasında en iyi şekilde hazırlanmış olan Airport Simulator  daha önce böylesine ne gördünüz ne de deneyim ettiniz diyebiliriz. Yeni yıla girer girmez yepyeni bir sistemi ile sizlerin emrine verilecek kocaman bir hava alanine sahip olacaksınız.

Airport Simulator artık seriye bapnamış olan en kaliteli oyunlar arasında olduğunu kanıtladı diyebiliriz. 2014 yapımı ile bu kalitesini birkaç kat üste çıkarttığını da gönül rahatlığı ile söyleyeceğiz. Sizler göklere bağlayan simülatör oyunlarının başında gelen Airport Simulator her yeni oyunu ile başarılarına yenilerini eklemekte.

Dünyanın en yoğun hava alanının yönetimini sizlere verecek olan Airport Simulator 2014 oyunumuzda sizler bütün hava trafiğinin yönetimini ele alacaksınız. Aynı zamanda uçak kullanma deneyimi de sunacak olan Airport Simulator 2014 oyunumuzda dünyanın dört bir yanına uçabilirsiniz.

Bir uluslararası havaalanında olayların en detaylı ve kapsamlı bir simülasyonunu sizlerin emrine verecek olan Airport Simulator 2014 oyunumuzda terminaller ve pist uzatma genişletilmesi için pek çok yönetim ve iş seçenekleri sizleri bekleyecek.


Airport Simulator 2014 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1735 ve toplamda 11580 defa indirilmiştir.
Bu ay: 1735
Toplam : 11580
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Pilot olmanın inceliklerini sizlere gösterecek olan bu oyunda aslında gerçek bir simülasyon deneyimi içinde olacaksınız
Ziyaretçi oyu:
11 oy, 6/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
11 6/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme