Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 WolfTeam

sponsorlu bağlantılar
WolfTeam
WolfTeam


WolfTeam (Av Mevsimi)

FPS türünde oyun severlerin yarış ve savaş oyunları arasında bir soluk olabilecek ayrı bir keyif ve heyecan yaşatacak bir oyun Wolfteam. Bu maceraya dâhil olduktan sonra diğer oyunlar istediğiniz heyecanı size yaşatmakta zorluk çekecekler. Unutulmaz olan oyunumuz siz oyun severlerin artık online olarak karşınızda. Wolfteam online yaşadığınız heyecanı sürekli güncellenen içerikleri ile her zaman üst seviye de tutmayı başaracak. Oyuna sürekli eklenen içerikler ile her başladığınızda yeni bir maceraya adım atacaksınız. İnsanlığın daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için insan DNA’sı üzerinde çeşitli araştırmalar yapılır ve araştırmalar sonucunda DNA’sı yarı insan yarı kurt olan güçlü bir tür elde edilir.

 

Orduya bu güçlü türün dahil edilmesi için ilaçlar piyasaya sürülür ve bu tür elde edilir. Panzehiri ise imha edilir. Ancak bu ekipten bazıları bağışıklık kazanarak orduya katılmaktan vazgeçerler. Amaçları ise hem panzehiri tüm ülkeye taşıyarak özgürlüklerini kanmak hem de bu işin arkasında ki isimleri bulmak. Wolfteam online oyunumuzda bizler de bu mücadele de istediğimiz tarafta yer alabiliyoruz. İstersek ordu ile birlikte isyancılarla mücadele edebilir istersek de özgürlükleri için savaşan bu insanlarla orduya karşı savaşabiliriz seçim sizin. Oyunumuz görüntü kalitesi ve ses efektleri ile yaşadığımız heyecanı artırıyor. Özelikle kurt adamların görselleri bizleri bazen bir oyunun içinde olduğumuzu unutturuyor. Bu eşsiz ve gizemli macera da siz hangi tarafta yer alacaksınız?


WolfTeam Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 18239 ve toplamda 108929 defa indirilmiştir.
Bu ay: 18239
Toplam : 108929
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.FPS türünde oyun severlerin yarış ve savaş oyunları arasında bir soluk olabilecek ayrı bir keyif ve heyecan yaşatacak bir oyun Wol
Ziyaretçi oyu:
266 oy, 7/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
266 7/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme