Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Spiderman 3

sponsorlu bağlantılar
Spiderman 3
Spiderman 3


Spiderman 3 (Örümcek Adam oyunu)

Gönüllerime taht kurmuş, her derde deva, her iyinin yardımıcısı olan çok sevdiğimiz süper kahramanımız Spiderman yeni oyunu ile siz oyun severlerin karşısında. Bu oyunda senaryo çizgi romandan değil filmden alımış. Grafiklerde bir o kadar iyi hazırlanmış ve ses efektleri ile neredeyse birebir sahneler yaratılmış. Oyunda yepyeni hareketler, sıra dışı aksiyon hemen dikkat çekiyor. Süper kahramanımız Spiderman oynanış tarzı ve grafikleriyle gerçekten etkileyici.Dövüş sahnelerinde de kolaylıklar sağlanmış ve daha eğlenceli hale getirilmek için çok çaba sarf edilmiş. Bölümlerde ilerledikçe dövüş stilleriniz daha da gelişiyor. Başlarda size bununla ilgili ufak bir ders verilecek zaten. Hareketleri öğrendikten sonra yapamayacağınız şey yok. Gerçekten inanılmaz hareketler yapılıyor. Gerçek bir örümcek kadar hızlı ve çeviksiniz bu oyunda diğerlerine nazaran. Seslendirmeler önceki oyunda olduğu gibi film karakterleri tarafından seslendirilmiş.


Spiderman 3 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 73226 ve toplamda 461152 defa indirilmiştir.
Bu ay: 73226
Toplam : 461152
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Gönüllerime taht kurmuş, her derde deva, her iyinin yardımıcısı olan çok sevdiğimiz süper kahramanımız Spiderman yeni
Ziyaretçi oyu:
2090 oy, 8/10
Üye oyu:
3 oy, 10/10
2090 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme