Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Crazy Taxi 3 Demo

sponsorlu bağlantılar
Crazy Taxi 3 Demo
Crazy Taxi 3 Demo


Crazy Taxi 3 Demo

Taksicilik yapacağımız çılgın oyun Crazy Taxi 3 kendi alanında tek olan çok eğlenceli bir oyundur. Önceki sürümlere göre yenilenmiş araçlar, şöförler ve şehirler ile oyun daha da eğlenceli hale getirilmiş. Oyunda yolcuları şehirde istediği yere götürmeye çalışıyoruz. Bu yolculuklar sırasında sizin eğlenme ve heyecan isteğinize göre arabayı zıplatabilirsiniz yada nitro ile hızınızı kat kat arttırarak adeta uçarak gidebilirsiniz. Arabayı zıplatmak için aralık çubuğuna basıyoruz. 

Ayrıca Crazy X bölümünde ise akrobasi turnuvasına katılabilir ve hayal gücünüz doğrultusunda arabanızla akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Grafik açısından diğer serilere göre gözle görülür bir ilerleme hafif olsa da görüyoruz? Grafiklerle oynanmış ve gerçekten güzel olmuş, Aracımızı hareket ettirirken oluşan harika duman efekti gerçekten çok güzel görüntü oluşturuyor. Ses efektleri de gerçekten çok hoş olmuş müşterilerle konuşurken, müşterilerin verdiği tepkiler, taksilerin motor sesleri çok güzel olmuş diyebiliriz ve CT 3 (crazy taxi 3 ) buradan ekstra puanı bizden alıyor. 


Crazy Taxi 3 Demo Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 28964 ve toplamda 351082 defa indirilmiştir.
Bu ay: 28964
Toplam : 351082
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.Taksicilik yapacağımız çılgın oyun Crazy Taxi 3 kendi alanında tek olan çok eğlenceli bir oyundur. Önceki sürüm
Ziyaretçi oyu:
808 oy, 8/10
Üye oyu:
2 oy, 10/10
808 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme