Oyun İndir Oyun indir .gen.tr

Üye ol, Oturum aç

 Colin McRae Rally 2005 Demo

sponsorlu bağlantılar
Colin McRae Rally 2005 Demo
Colin McRae Rally 2005 Demo


Colin McRae Rally 2005 Demo

Subaru Impreza WRX, Citroen Xsara, Mitsubishi Evo VII, Ford Focus ve Peugeot 206 ve daha bir çok marka bu oyunda sizin hizmetinizde...Colin McRae Rally 2005 oyununda bütün araçların yarışlardaki görüntüsü kusursuz. Neredeyse gerçek arabalarla yarışıyorsunuz hissine kapılabilirsiniz.
Bütün araçlar hasar aldığında grafik yönünden çok zengin görüntülerle karşılaşabileceksiniz ve araçlarınına yakın çekimde inceleme yapabileceksiniz. Her aracın gerçek motor sesleri var. Aracınızı seçin bu zorlu yarışa katılın ve araba yarışı dünyasındaki kariyerinizi başlatın...


Colin McRae Rally 2005 Demo Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 8535 ve toplamda 51018 defa indirilmiştir.
Bu ay: 8535
Toplam : 51018
Lisans : Demo
Ekleyen : oyunindir
Boyut :

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.


Colin McRae


Subaru Impreza WRX, Citroen Xsara, Mitsubishi Evo VII, Ford Focus ve Peugeot 206 ve daha bir çok marka bu oyunda sizin hizmetinizde...Colin
Ziyaretçi oyu:
55 oy, 8/10
Üye oyu:
0 oy, 0/10
55 8/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.

Efsane oyun indirme sitesi oyunindir.gen.tr yenileniyor.

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz.

Flash Oyun indir - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyun indir - Oyun inceleme